Sidebar

Sidebar

chall-1

Konstrukcja inżynierska na 2021 r.

Sala koncertowa kompleksu
Cavatina w Bielsku-Białej.
Przystąpienie
do Grupy Zeman
wiedeńskiego biura projektowego
Waagner Biro
zwiększyło potencjał projektowy
i pozwoliło podjąć wyzwanie,
które oprócz dużej złożoności -
około 1400
elementów konstrukcyjnych
połączonych
niemal 800 węzłami -
narzucało niezwykle rygorystyczne
wymogi terminowe.

Cavatina Hall Bielsko-Biała

Projektowanie i konstrukcje inżynierskie

Biuro projektowe konstrukcji stalowych

Zeman HDF zajmuje się projektowaniem i montażem konstrukcji inżynierskich od ponad 30 lat. Jednymi z największych wykonanych przez nas realizacji są Złote Tarasy w Warszawie, Terminal w Modlinie oraz Silos w Piechcinie. Stale kierujemy się najnowszymi technologiami, jak również trendami branżowymi, co pozwala nam dostarczać kompleksowe i nowoczesne rozwiązania. Nasza firma inżynieryjna operuje też za granicą, gdzie już udało nam się wykonać budowle takie jak na przykład Blob w Eindhoven.

Zeman HDF – firma produkująca i budująca hale oraz konstrukcje stalowe

Jako biuro budowlane projektów konstrukcyjnych wykonujemy także stalowe hale przemysłowe. Nasze budowle są prefabrykowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie przyspieszyć proces montowania. Mogą być oparte na powtarzalnych schematach albo na nowych, przygotowanych pod specyficzne potrzeby klienta. Konstrukcje stalowe w budownictwie muszą dorównać kroku coraz to wyższym standardom, zatem w ofercie posiadamy również elementy składające się z profili SIN.

Zaufana firma z branży budowlanej

Specjalizujemy się zarówno w budownictwie przemysłowym, jak i ogólnym, szkieletowo-stalowym. Nasza wszechstronność pozwala nam na realizację wielu bardzo różniących się od siebie projektów. Jest to dla nas szczególnie ważne, ponieważ nasi klienci mogą przy tym być pewni, że podejdziemy do ich zlecenia indywidualnie. Istotą naszej pracy z konstrukcjami stalowymi pozostają jednak nade wszystko znajomość tworzywa, myśl techniczno-organizacyjna, a także wysokie kompetencje kadry. Chcemy być postrzegani jako firma inżynierska, która nie tylko dostarczy projekt, ale również zagwarantuje jakość konstrukcji i profesjonalny montaż.

Decydując się na usługi Zeman HDF, stawiają Państwo na niezawodne budowle, gotowe służyć Wam przez wiele lat. Nasze realizacje mówią same za siebie – nowoczesny styl, ergonomiczny schemat oraz solidne wykonanie. Jeśli poszukujecie zaufanej firmy montażowej konstrukcji stalowych, skontaktujcie się z nami już dziś.

ukończonych
realizacji
w ciągu
1
lat na rynku
Biuro projektowe konstrukcji stalowych – budownictwo szkieletowe, budownictwo przemysłowe – projektowanie i konstrukcje inżynierskie | Zeman HDF Sp. z o.o.
1992 © 2023